Parabolan – czy to środek dla mnie?

Dopalacze ułatwiają treningi, spalanie tkanki tłuszczowej, budują mięśnie i pobudzają metabolizm. To tylko niektóre z zalet stosowania, jednak oprócz właściwie dobranych sterydów trzeba pomyśleć także o diecie i ćwiczeniach. Takie połączenie przynosi bardzo dobre rezultaty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Parabolan to jeden z najczęściej wybieranych środków, ale dlaczego? Osoby znające się na dopalaczach wiedzą, że działa on podobnie do Dianabolu, jednak ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych skutków ubocznych zdecydowanie zmniejsza się.

Sterydy anaboliczne ze sklepu online

Tę cenną właściwość warunkuje brak wzrostu hormonu estrogenowego w organizmie. Sterydy anaboliczne od zawsze goszczą w życiu kulturystów, jednak ich ulepszona forma oraz lepszy skład sprawiają, że nie trzeba myśleć o przykrych objawach. Testosteron i inne hormony sprawiają, że sterydy zaczynają działać po kilku godzinach od przyjęcia dawki. Parabolan dostarcza się do organizmu w formie zastrzyków, dlatego wystarczy jedna dawna na tydzień i zdecydowanie poprawia się kondycja i wytrzymałość, a do tego wzrasta siła. Silne sterydy anaboliczne należy przyjmować w dawkach określanych przez producenta i właśnie tak jest w przypadku omawianego środka.

Szybki przyrost masy mięśniowej dzięki sterydom

Nie wolno pod żadnym względem przyjmować zastrzyków codziennie. Wyniszczy to organizm w bardzo szybkim tempie i jednocześnie sprawi, że środek stanie się silnie toksyczny. Stosowane dawki nie powinny przekraczać 100 mg w przypadku mężczyzn, jednak panie nie mogą przyjmować więcej niż 50 mg. To środek całkowicie bezpieczny dla obu płci, dlatego nie należy mieć żadnych obaw w trakcie jego stosowania. Nie zabrania się łączenia go z innymi środkami o działaniu dopingującym, ale mimo wszystko trzeba mieć na uwadze przyjmowane dawki. Ze sterydami można bardzo łatwo przesadzić i konsekwencje wpłyną bardzo niekorzystnie na stan zdrowia i ogólne samopoczucie.